Asystentka Dyrektora Handlowego

DAWTONA Sp. z o.o.

Błonie, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jedna z największych wiodących polskich firm z branży FMCG zatrudni

Asystentkę Dyrektora Handlowego

Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należało:

  • Wspieranie Dyrektora w zakresie realizacji działań bieżących: biznesowych, handlowych, organizacyjnych/operacyjnych oraz reprezentacyjnych
  • Przygotowywanie zestawień, raportów, analiz, pism i prezentacji,

W ramach oddelegowanych obowiązków i uprawnień :

  • wsparcie pracy działu handlowego,
  • współpraca z innymi działami firmy,

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe będzie atutem,
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom B2)
  • Znajomość języka niemieckiego mile widziane,
  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office w tym Excel,
  • Znajomość matematyki handlowej
  • Umiejętność planowania i koordynacji wielu zadań
  • Wysoki poziom zorganizowania, wysoka systematyka oraz konsekwencja w działaniu,
  • Zdolności komunikacyjne oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,
  • Asertywność,

Prezentacja firmy

Misja<br/>Działamy i rozwijamy się przekonani, że nasze produkty są nie ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
33 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
4 500PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia po 3 miesiącach
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Inne