Asystentka Dyrektora Generalnego

Adecco Poland Sp. z o.o.

Sosnowiec, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Sosnowiec

Twoje obowiązki:

  • odpowiedzialność za całościowe zarządzanie czynnościami administracyjnymi zespołu liderów oraz koordynowanie jego pracy;
  • ścisła współpraca z personelem wspierającym w celu utworzenia, koordynowania i zabezpieczenia sprawnego zespołu wsparcia i zasobów do obsługi projektów i zadań;
  • zdalne zarządzanie zespołem pracującym w terenie oraz osobami oddelegowanymi do pracy w innych ośrodkach operacyjnych;
  • sprawna współpraca z pracownikami firmy  na równorzędnych stanowiskach na całym świecie: aranżowanie spotkań, telekonferencji, codziennych harmonogramów itp.;
  • organizacja lokalnych imprez pracowniczych, łącznie z zarządzaniem budżetem i terminami;
  • sporządzanie krótkich raportów ze spotkań i asysta w podejmowanych później działaniach;
  • rezerwacja i koordynacja podróży służbowych, rozpatrywanie wniosków o zwrot kosztów, koordynowanie zbiorowych wymagań dotyczących podróży służbowych współpracowników rozliczanych godzinowo;
  • przyjmowanie i koordynacja wizyt gości dyrektora generalnego i zespołu kierowniczego centrum logistyki;
  • tworzenie prezentacji i harmonogramów wizyt w centrum oraz kwartalnych spotkań organizacyjnych.

Wymagane kwalifikacje:

  • duże doświadczenie w pracy na stanowisku asystenta osobistego lub wykonawczego na szczeblu dyrektorskim lub menedżerskim;
  • doskonałe umiejętności w zakresie komunikacji ustnej i pisemnej; płynna znajomość języka angielskiego i polskiego;
  • bardzo dobra znajomość programów pakietu Microsoft Office (Outlook, PowerPoint, Word, Excel);
  • umiejętność ustalania priorytetów oraz realizacji wielu zadań w tym samym czasie przy jednoczesnym spełnianiu bieżących wymagań wszystkich członków dużego zespołu;
  • przejmowanie inicjatywy: szybkie realizowanie złożonych zadań i projektów przy minimalnych instrukcjach lub ich braku;
  • zdolność podejmowania odpowiednich decyzji i szybkiego reagowania na sytuacje wymagające rozwiązania w krótkim czasie;
  • umiejętność pewnego i skutecznego porozumiewania się z różnymi grupami ludzi, np. zarządem, współpracownikami, osobami spoza firmy;
  • elastyczność i umiejętność dostosowania się oraz możliwość poświęcenia pracy czasu, jakiego wymaga jej zrealizowanie.
  • Mile widziane doświadczenie w dużym, dynamicznym środowisku pracy zorientowanym na proces

Oferujemy :

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szeroki pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • dofinansowanie do karty Multisport

Numer referencyjny: 097
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.