Asystentka ds. sprzedaży i marketingu

AA Beaton

70-426 SZCZECIN, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Pełna treść ogłoszenia na naszej stronie: beaton

Stanowisko związane jest z następującymi zadaniami:
1. Doradca klienta – praca w recepcji:
zapewnienie wysokiej jakości obsługi klientów , informowanie o produktach,sprzedaż baterii dla osób niedosłyszących, ,wypełnianie dokumentacji związanej ze stanowiskiem, dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy.

2. Wsparcie właściciela firmy w prowadzeniu codziennych zadań administracyjnych:
organizowanie ,tworzenie i koordynacja kampanii reklamowych, programów lojalnościowych , akcji marketingowych i promocyjnych, dbanie o pozytywny i jednolity wizerunek firmy, prowadzenie facebooka , organizacja różnych spotkań itp.

Dzięki powyższemu i szkoleniom ,poznasz specyfikę branży i nabędziesz doświadczenia, co umożliwi Ci :

3. Utworzenie dla siebie nowego stanowiska pracy poprzez:
tworzenie i rozwój sieci punktów sprzedaży, nawiązywanie kontaktów i współpraca ze środowiskiem lekarskim i instytucjami, reprezentowanie i promowanie firmy na zewnątrz. Samodzielne rozwijanie kontaktów handlowych, a w dalszej perspektywie stanowisko managera.
Wszystkie powyższe zadania przy aktywnym wsparciu firmy.
Oferujemy:
Pracę w firmie z tradycjami o ugruntowanej pozycji na rynku. Elastyczny czas pracy w godz.9:00-17:00 (od pon. do piątku) .Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę , 1/2 etatu .(Później możliwość pełnego etatu).Dni i godziny pracy można ustalać. Szkolenie ,dobre warunki pracy i zatrudnienia , świąteczne bonusy (bony ,paczki) i premie , szkolenia w atrakcyjnych miejscach,narzędzia do pracy:laptop,tablet itd.,samochód służbowy.
Stałe wynagrodzenie oraz premię zależną od osiąganych obrotów w firmie .Interesującą i samodzielną pracę w dynamicznie rozwijającej się branży sprzętu medycznego i aparatów słuchowych.
Możliwość rozwoju, zawodowego i osobistego, awansu i szkolenia .
Ciekawą pracę z produktami najwyższej jakości .
Szacunek ,przyjazną atmosferę w zespole nastawionym na drugiego człowieka ,współpracę nie konkurencję.
Nie ma ograniczeń wiekowych.

Wymagania

Wymagania konieczne:
uczciwość ,wysoka kultura osobista, empatia, lojalność, solidność, odpowiedzialność, pozytywne nastawienie na zadania i ludzi, łatwość nawiązywania kontaktów , umiejętność pracy z wymagającym klientem, silna motywacja do pracy oraz samodyscyplina. Otwartość na zdobywanie nowych doświadczeń, umiejętność obsługi komputera, dobra znajomość pakietu MS Office,(OpenOffice),
Prawo jazdy kat. B, doświadczenie w prowadzeniu samochodu , wykształcenie min. średnie.

Mile widziane:
doświadczenie w pracy na stanowisku: doradcy ,opiekuna lub przedstawiciela handlowego/ farmaceutycznego/medycznego /reklamowego
doświadczenie handlowe i promocyjne, znajomość branży, znajomość środowiska lekarzy laryngologów ,znajomość facebooka .

Prezentacja firmy

BEATON to najstarszy szczeciński gabinet protetyki słuchu. Jako p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta