Opis stanowiska pracy

Instytut Edukacji Konsumentów na Rynku Kapitałowym

Grupa firm zajmująca się doradztwem prawnym i podatkowym, usługami księgowymi oraz rekomendowaniem usług Klientom z Private Bankingu

Zakres obowiązków:

  • kontrola, analiza oraz uzgadnianie rozliczeń z kontrahentami polskimi i zagranicznymi;
  • kontrola oraz archiwizacja dokumentacji księgowo - rachunkowej;
  • wystawianie faktur i not korygujących;
  • realizacja przelewów krajowych i zagranicznych na polecenie przełożonych;
  • prowadzenie korespondencji z Klientami w zakresie rozliczeń;
  • przygotowywanie raportów na potrzeby działu;
  • windykacja należności.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • mile widziane doświadczenie w pracy w dziale księgowym na terenie Wielkiej Brytanii lub Irlandii;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • mile widziana znajomość oprogramowania RAKS;
  • komunikatywność;
  • zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy.

Oferujemy:

  • Samodzielne stanowisko pracy,
  • Pakiet socjalny: Benefit Systems oraz opieka medyczna.

Prezentacja firmy

Grupa firm zajmująca się doradztwem prawnym i podatkowym, usługami... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Inne