ASYSTENTKA DS. PROMOCJI - OD ZARAZ

Caligra Group

Warszawa, 01-258, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Organizator wydarzeń branżowych, poszukuje zmotywowanej kandydatki na okres dwóch tygodni, przy promocji dużego projektu

Główne zadania:

- realizacja strategii komunikacji (m.in. tworzenie notatek prasowych, współpraca z dziennikarzami, monitoring mediów, działania social media)
- kontakty z mediami
- planowanie i prowadzenie kampanii PR wydarzenia
- współpraca przy tworzeniu materiałów marketingowych i promocyjnych

Czego oczekujemy?

- znajomości mediów funkcjonujących w branży technologicznej
- praktycznej znajomości zagadnień PR / marketingu, popartej doświadczeniem w prowadzeniu działań PRowych / marketingowych
- swobodnego posługiwania się językiem polskim („lekkiego pióra”)
- pomysłowości, chęci do proponowania nowych rozwiązań
- otwartości w relacjach telefonicznych (kontakt z dziennikarzami)
- kultury osobistej
- znajomości pakietu MS Office
- mile widziane nawiązane relacje z dziennikarzami

Oferujemy:

- możliwość zdobycia praktyki zawodowej
- pracę przy dużym projekcie w miłej atmosferze
- stawkę 800zł netto za 2 tygodnie pracy

Prezentacja firmy

Caligra Group jest firmą działającą w branży informatycznej oraz ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
2 tygodnie
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media