Asystentka ds. organizacji wydarzeń - płatny staż

INNOVATIVE GROUP Sp. z o.o.

01-381 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Organizator wydarzeń branżowych, poszukuje ambitnych i zmotywowanych kandydatek, na stanowisko:

Asystentka ds. organizacji wydarzeń - program stażowy

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku odpowiedzialna będzie za kompleksową koordynację działań organizacyjno-sprzedażowych, prowadzących do organizacji wydarzenia na najwyższym poziomie.

  • Jeśli poszukujesz cennego doświadczenia zawodowego, z możliwością dalszej współpracy;
  • Jeśli lubisz pracę z ludźmi oraz nawiązywanie kontaktów i jesteś dobrym organizatorem;
  • Jeśli dobrze czujesz się w kontaktach telefonicznych jak i bezpośrednich;
  • Jeśli posiadasz umiejętność pracy pod presją czasu i spełniasz się w zadaniowym modelu pracy;

Aplikuj! Zapewne jesteś osobą, której poszukujemy!

Główne obowiązki:

· pozyskiwanie klientów - kontakt telefoniczny oraz mailowy;

· działania promocyjne związane z wydarzeniem oraz kontakt z mediami;

· współpraca z prelegentami w zakresie ustalania części merytorycznej programu wydarzenia;

· research internetowy;

· tworzenie oraz administracja bazami danych;

· koordynowanie aspektów organizacyjnych;

· praca z systemem CRM.

Wymagania:

• wykształcenie min. średnie;

• min. dobra znajomość pakietu MS Office;

• bardzo dobra organizacja pracy;

• ponadprzeciętna motywacja;

• miłe usposobienie, otwartość oraz łatwość nawiązywania kontaktów;

• umiejętność pracy z orientacją na wyniki;

• wysoka kultura osobista;

• umiejętność pracy pod presją czasu;

• samodzielności, odpowiedzialności oraz zaangażowania;

• mile widziany status studenta.

Wybranym Kandydatom oferujemy:

• 3-miesięczny płatny staż - 750zł netto/mc oraz możliwość nabycia doświadczenia zawodowego;

• dla najlepszych, po odbyciu stażu, możliwość stałego zatrudnienia wraz z atrakcyjnym systemem premiowania,

• możliwość uczestniczenia w branżowych wydarzeniach,

• szkolenia motywacyjne w oparciu o nowoczesną wiedzę,

• niezbędne narzędzia,

• miłą atmosferę pracy w młodym zespole,

• wsparcie merytoryczne.

Prezentacja firmy

Organizator wydarzeń branżowych.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa