Asystentka ds. księgowych i finansowych

Electric

02-952 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

-wprowadzania dokumentów księgowych do systemu Optima ( faktury, wyciągi bankowe, listy płac)

-weryfikacja dokumentów pod względem poprawności;

-wsparcie specjalistów ds. finansów i księgowości w codziennych obowiązkach.

-uzgadnianie kont/sald

-naliczanie wynagrodzeń

-pomoc w sporządzaniu deklaracji ZUS, VAT, PIT

Wymagania

- umiejętność organizacji pracy i dobrego zarządzania czasem;

- samodzielność;

- znajomość zasad księgowości;

-dokładność i umiejętność trzymania porządku w dokumentacji;

-chęć do nauki;

-doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości

-wykształcenie ekonomiczne (mile widziani studenci /studentki 3,4 i 5 roku).

Prezentacja firmy

Firma Janaszek Electric Sp. z o.o. prowadzi działalność w branży elektro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa