Asystentka ds. Księgowości

Vector Soft Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Asystentki ds. Księgowości. Osoba na danym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie zespołu w codziennych zadaniach księgowych.

Obowiązki:

  • Kontrola merytoryczna i bieżąca weryfikacja otrzymanych dokumentów księgowych,
  • Weryfikacja oraz księgowanie faktur sprzedażowych i/lub zakupowych,
  • Księgowanie wyciągów bankowych,
  • Analiza i wyjaśnianie kont rozrachunkowych, Przygotowywanie potwierdzeń sald dla klientów
  • Kontakt telefoniczny z Klientem w sprawie rozrachunków,

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Minimum roczne doświadczenie w księgowości na podobnym stanowisku,
  • Znajomość zagadnień księgowych i przepisów podatkowych,
  • Znajomość programu MS Excel na poziomie średniozaawansowanym,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemem RAKS
  • Umiejętność analitycznego myślenia i samodzielność
  • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu zadań
  • Chęć rozwoju w obszarze księgowości.

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Umowa o pracę

Prezentacja firmy

Vector Software jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat