Asystentka ds. księgowości i obsługi klienta

Top Sp. z o.o.

30-716 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Top to prężnie rozwijająca się firma na terenie Krakowa, a także na terenie całej Polski. Prowadzimy ogólnopolską wypożyczalnie samochodów Jupicar, biuro księgowe oraz duży i nowoczesny serwis samochodowy w Krakowie. Zatrudnienie na trenie Krakowa

Opis stanowiska:
Poszukujemy pracowników jako asystentka ds. księgowo-administracyjnych oraz 1/4 etatu jako obsługa klienta
Weryfikacja merytoryczna dokumentów
Wprowadzanie danych do systemów księgowych
Prowadzenie ewidencji podatku VAT
Pomoc w dziale kadry i płace
Kontrola obiegu dokumentów
Dbałość o prawidłowe funkcjonowanie biura,
Wystawianie faktur
Obsługa spotkań w siedzibie firmy,
Obsługa klienta
Sporządzanie umów wynajmu samochodów

Wymagania

Prawo jazdy kat. B
Wykształcenie min. średnie
Znajomość Excel
Dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
Dokładność, skrupulatność
Konsekwencja i wytrwałość w realizacji powierzonych zadań
Pełna dyspozycyjność

Prezentacja firmy

Firma TOP to nowoczesna, prężnie rozwijająca się firma w branży m... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
4 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
1000
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa