Asystentka ds. kadrowo księgowych ze znajomością języka niemieckiego

Pro Mont

Opole, opolskie

Pro Mont
Pro Mont
Firma Pro-Mont zajmuje się profesjonalnym wykonywaniem i naprawą instalacji elektrycznych. Prowadzimy wszechstronną działalność na terenie Opola i okolic. Świadczymy usługi elektryczne zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Posiadamy doświadczony, fachowy zespół pracowników, potrafiących wykonać najbardziej skomplikowane zlecenia. Prowadzimy pomiary elektryczne, zapewniamy doradztwo w zakresie oświetlenia wnętrz.

Miejsce pracy: Opole

Zakres zadań i obowiązków:

  • prowadzenie dokumentacji kadrowej
  • przygotowanie list obecności, kontrola czasu pracy,planów urlopowych
  • rozliczanie czasu pracy
  • organizacja zakwaterowania pracowników delegowanych
  • sporządzanie list płac
  • rozliczanie kosztów delegacji służbowych za granicą
  • pomoc w sprawach administracyjnych
  • ogólne prace biurowe

Oczekujemy:

  • Umiejętność posługiwania się programami kadrowo-płacowymi
  • Znajomość przepisów: prawa pracy, w tym ewidencja czasu pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od os. fizycznych oraz aktualnych przypisów wykonawczych, mile widziana znajomość ustawy o zatrudnieniu pracowników tymczasowych
  • Znajomość j.niemieckiego w stopniu dobrym
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu office
  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość pracy w indywidualnym systemie czasowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w zespole, zapewniającym wsparcie i dobrą atmosferę
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Pro Mont