Opis stanowiska pracy

Duża firma produkcyjna z okolic Gliwic poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko: ASYSTENTKA DS. KADR

Zakres zadań:

  • Prowadzanie dokumentacji kadrowej pracowników
  • Rozliczanie czasu pracy
  • Wprowadzanie danych do systemów kadrowych
  • Współpraca z agencjami pracy tymczasowej
  • Wsparcie w bieżących sprawach działu

Nasze wymagania:

  • Student/ka lub absolwent/ka studiów wyższych (preferowane kierunki: zarządzanie kadrami, administracja)
  • dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office a w szczególności Excel
  • podstawowa znajomość prawa pracy
  • chęć nauki i dalszego rozwoju w obszarze twardego HR
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zaangażowanie
  • samodzielność i dokładność

Co możesz zyskać:

  • miejsce pracy, które da Ci możliwość rozwoju
  • przyjazne środowisko pracy
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

Prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z zasadami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 Dz.U. 133 poz.833)”.

Prezentacja firmy

Klient infoPraca

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat