Opis stanowiska pracy

Firma "MORAPEL" importer i dystrybutor materiałów przeznaczonych dla branży obuwniczej, kaletniczej i meblowej. W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

 Asystent/ka ds. administracyjnych

 Miejsce pracy: Świdnik (pow. limanowski)

Wymagania:

Umiejętność redagowania pism i prowadzenie korespondencji biznesowej

Znajomość Pakietu MS Office

Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i kompetencje interpersonalne.

Samodzielność w działaniu

Umiejętność zarządzania czasem pracy pod presją czasu

Dokładność, sumienność, i zaangażowanie w wykonywana pracę

Znajomość języka angielskiego.

Wymagania

Zakres obowiązków

Operacyjne wsparcie codziennej pracy Zarządu

Wykonywanie prac zleconych w czasie oraz zlecanych na bieżąco

Prowadzenie korespondencji mailowej, pocztowej oraz ewidencja poczty

Dbanie o prawidłowy obieg informacji

Koordynowanie zaopatrzenia biura w materiały biurowe oraz spożywcze

Pełna odpowiedzialność za obowiązek kompleksowej realizacji powierzonych zadań

Budowanie pozytywnego wizerunku firmy wewnątrz i na zewnątrz

Lojalność i dyskrecja

Oferujemy:

Szkolenie wdrożeniowe

Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Rozwijająca się firma handlowa, importer i dystrybutor artykułów do prod... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat