Asystentka ds. administracyjnych

InterKadra Sp. z o.o.

Mysłowice, śląskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Mysłowice

ZADANIA:
- Wsparcie administracyjne i prowadzenie sekretariatu;
- Przygotowywanie spotkań i wydarzeń, dbanie o plan zajęć i pilnowanie terminów;
- Organizacja podróży służbowych (dokonywanie rezerwacji hoteli, biletów, rozliczanie delegacji);
- Odpowiadanie za prawidłową dokumentację wewnętrzną i zewnętrzną, obsługę korespondencji biznesowej, przygotowywanie tłumaczeń, dekretację i obieg faktur;
- Przygotowanie prezentacji, raportów i zestawień;
- Koordynacja poprawnego utrzymania w systemie SAP danych logistycznych i planistycznych oraz danych podstawowych.

WYMAGANIA:
- Wykształcenia min. średniego (wyższe będzie dodatkowym atutem);
- Mile widziane doświadczenia w pracy asystenckiej;
- Komunikatywnej znajomości języka angielskiego;
- Biegłej obsługi komputera (pakiet MS Office, znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem);
- Bardzo wysokich umiejętności interpersonalnych;
- Umiejętności planowania i organizacji pracy;
- Samodzielności w działaniu oraz umiejętności rozwiązywania problemów;
- Mile widziana studentka;

OFERUJEMY:
- Praca na pół etatu;
- Pełną wyzwań, ciekawą pracę w międzynarodowej organizacji;
- Możliwość rozwoju zawodowego.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.