ASYSTENTKA DS. ADMINISTRACYJNYCH I BIUROWYCH

SQM Sp. z o.o. Sp. k.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteś osobą bardzo dobrze zorganizowaną, reprezentatywną i wielozadaniową? Znasz tajniki administracji biurowej i podstawy księgowości, a zagadnienia kadrowe nie są Ci obce? Zapraszamy do naszego zespołu!

SQM jest grupą spółek funkcjonującą od 2004 roku na rynku polskim i międzynarodowym
i specjalizuje się w dostarczaniu profesjonalnych rozwiązań multimedialnych. Obecnie poszukujemy asystentki ds. administracyjnych i biurowych – czekamy na Twoją aplikację!

OBOWIĄZKI:
- fakturowanie i wprowadzanie danych do systemu księgowo-magazynowego
- kontakt z księgowością zewnętrzną, urzędami oraz ZUS
- sporządzanie umów cywilno-prawnych, umów o pracę i prowadzenie dokumentacji pracowniczej
- rozliczenia z pracownikami, w tym rozliczenia delegacji
- rozliczenia z kontrahentami, płatności, udział w procesie windykacji należności
- kontrola obiegu i przechowywania dokumentów ubezpieczeniowych, leasingowych i innych
- obsługa poczty tradycyjnej
- inne czynności administracyjno-biurowe

OFERUJEMY:
- umowę o pracę
- dogodną lokalizację w centrum miasta (ul. Mostowa) wraz z miejscem parkingowym
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z nowoczesnej branży
- narzędzia pracy oraz wewnętrzne szkolenia
- pracę w sympatycznym, młodym zespole
- pyszną kawę i herbatę oraz dobrze wyposażoną kuchnię i miejsce do odpoczynku.

Wymagania

WYMAGANIA:
- wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów zaocznych
- znajomość podstawowych zagadnień księgowych i finansowych oraz zagadnień kadrowych
- umiejętność analitycznego myślenia
- doskonała organizacja pracy, skrupulatność i dokładność
- znajomość j. angielskiego na poziomie co najmniej B2
- czynne prawo jazdy kat. B
- mile widziana umiejętność obsługi systemu Enova

Prezentacja firmy

www.rental.sqm.pl

www.ds.sqm.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa