ASYSTENTKA DS. ADMINISTRACYJNYCH I BIUROWYCH

SQM Sp. z o.o. Sp. k.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteś osobą bardzo dobrze zorganizowaną,  reprezentatywną i wielozadaniową? Znasz tajniki administracji biurowej i podstawy księgowości, a zagadnienia kadrowe nie są Ci obce?  Zapraszamy do naszego zespołu!

SQM jest grupą spółek funkcjonującą od 2004 roku na rynku polskim i międzynarodowym i specjalizuje się w dostarczaniu profesjonalnych rozwiązań multimedialnych. Obecnie poszukujemy asystentki ds. administracyjnych i biurowych – czekamy na Twoją aplikację!

OBOWIĄZKI:

- fakturowanie i wprowadzanie danych do systemu księgowo-magazynowego

- kontakt z księgowością zewnętrzną, urzędami oraz ZUS

- sporządzanie umów cywilno-prawnych, umów o pracę i prowadzenie dokumentacji pracowniczej

- rozliczenia z pracownikami, w tym rozliczenia delegacji

- rozliczenia i kontrahentami, płatności, udział w procesie windykacji należności

- kontrola obiegu i przechowywania dokumentów ubezpieczeniowych, leasingowych i innych

- obsługa poczty tradycyjnej

- inne czynności administracyjno-biurowe

OFERUJEMY:

- umowę o pracę

- dogodną lokalizację w centrum miasta (ul. Mostowa) wraz z miejsce parkingowym

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z nowoczesnej branży

- narzędzia pracy oraz wewnętrzne szkolenia

- pracę w sympatycznym, młodym zespole

 - pyszną kawę i herbatę oraz dobrze wyposażoną kuchnię i miejsce do odpoczynku.

Wyślij swoje CV i list motywacyjny już teraz - zapraszamy na pokład!

Wymagania

- wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów zaocznych

- znajomość podstawowych zagadnień księgowych i finansowych oraz zagadnień kadrowych

- umiejętność analitycznego myślenia

- doskonała organizacja pracy, skrupulatność i dokładność

- znajomość j.angielskiego na poziomie co najmniej B2

- czynne prawo jazdy kat. B

- mile widziana umiejętność obsługi systemu Enova

Prezentacja firmy

www.rental.sqm.pl

www.ds.sqm.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa