Asystentka ds administracyjno - biurowych

Candy Floss Sp. z o. o. sp. k.

41-712 Ruda Śląska, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma produkcyjna z Rudy Śląskiej zatrudni osobę na stanowisko:
Asystentka ds administracyjno - biurowych.

Zakres obowiązków:
- Obsługa sekretariatu - obsługa poczty firmowej (przychodząca, wychodząca, nadawanie listów),
- Współpraca z księgowością i kadrami - kompletowanie dokumentów kosztowych dla biura rachunkowego,
- Prowadzenie dokumentacji rozliczeń finansowo - księgowych,
- Prowadzenie dokumentacji kasowej,
- Nadzór nad prowadzeniem archiwizacji dokumentów księgowych spółki,
- Realizacja innych zadań z zakresu administracji.

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- Przyjazne środowisko pracy,
- Atrakcyjne wynagrodzenie, premie.

CV prosimy przesyłać na adres mailowy

Wymagania

- Wykształcenie średnie bądź wyższe,
- Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
- Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
- Samodzielność i umiejętność ustalanie priorytetów,
- Umiejętności organizacyjne,
- Znajomość obsługi komputera (programy biurowe),
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Prezentacja firmy

Firma produkcyjna z 25 letnią tradycją.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa