Opis stanowiska pracy

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. to notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie firma będąca jednym z największych przetwórców mięsa czerwonego w Polsce. To nowoczesny producent wyrobów wędliniarskich i mięsa konfekcjonowanego, który dostarcza swoje produkty do największych sieci handlowych w kraju. Podstawę oferty firmy stanowią najwyższej jakości kiełbasy, kabanosy, szynki, wędzonki i wędliny plasterkowane.

W związku z rozwojem struktur organizacyjnych, poszukujemy osób na stanowisko:

              Asystentka ds. administracji i rozliczeń

Zadania:

  • Wsparcie procesów związanych z wprowadzaniem danych do systemu informatycznego, skanowanie dokumentów,
  • Koordynowanie poprawności obiegu dokumentów, sporządzanie raportów, zestawień.,
  • Weryfikacja skanowanych dokumentów pod względem formalno – prawnym
  • Skrupulanta, rzetelna i terminowa realizacja zadań planowych.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe doświadczenie w kosztorysowaniu,
  • znajomości obsługi komputera, pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w gronie profesjonalistów,
  • odpowiedzialne stanowisko oraz możliwość rozwoju zawodowego,
  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń w profesjonalnym otoczeniu biznesowym.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego poprzez naciśnięcie aplikuj.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Złożonych dokumentów nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji w ZM Henryk Kania S.A. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. z 2002 r., poz. 101, nr 926)

Prezentacja firmy

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. - to jedne z większych masarni n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja Publiczna