Asystentka doracy finansowego Bielsko Biała

Butrakop Sp. j.

43-300 Bielsko-Biała, śląskie

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- zapewnienie prawidłowego funkcjonowania biura,
- dbałość o prawidłowy obieg dokumentów i korespondencji,
- samodzielne realizowanie bieżących zadań zleconych,
- przygotowywanie ofert dokumentów w oparciu o zapytania ofertowe i specyfikację,
- koordynacja spotkań w oddziale,
- przygotowywanie ofert handlowych i promocyjnych,
-budowaniem pozytywnego wizerunku firmy.

Oferujemy:

- prestiżową prace w nowocześnie zarządzanej firmie
- atrakcyjne wynagrodzenie
- ważną rolę w rozwoju firmy w Polsce
- program profesjonalnych szkoleń
- umowę o pracę - stałe wynagrodzenie + premia
- duże możliwości rozwoju
- pracę w spółce notowanej na GPW
- bezpłatną, prywatną opiekę medyczną.

Wymagania

Oczekujemy:
- wykształcenia min. średniego, preferowany kierunek ekonomiczny
- komunikatywności, konsekwencji i skuteczności w działaniu
- asertywności
- umiejętności samodzielnej organizacji pracy

Prezentacja firmy

Jesteśmy ogólnopolską firmą, zajmujemy się doradztwem kredytowym,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
3
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 700PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa