asystentka do działu marketingu i handlowego

ProfiAudio IP

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

szukamy do małej firmy handlowej w Wesołej asystentki do działu marketingu i sprzedaży systemtów zegarowych.
Jesteśmy polskim przedstawicielem kilku producentów, w tym francuskiej firmy Bodet.
Zegary tej firmy synchronizowane drogą radiową instalowaliśmy między innymi na lotnisku Okęcie w Warszawie, w siedzibie Narodowej Orkiestry Polskiego Radia,
zegary francuskiej firmy Gorgy w Radiu ZET itd.
Kandydat powinien być zainteresowany pracą z ludźmi, kontaktami z klientami korporacyjnymi i mieć w sobie dużo pasji do realizacji zadań z zakresu działalności handlowej.
O ile widzi Pani/Pan w sobie potencjał do takiej pracy możemy spotkać się na rozmowie kwalifikacyjnej

Wymagania

znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość francuskiego, minimalne doświadczenie w branży handlowej, marketingu, hotelarstwa, projektowania lub IT
łatwość nawiązywania kontaktów, empatia i gotowość pracy w terenie

Prezentacja firmy

Biuro techniczno handlowe w branży systemów zegarowych sterowan... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia za wyniki sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi