Asystentka dietetyka - Sprzedawca

Laurus Anna Szul

Świdnik, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska pracy:

Naturhouse - międzynarodowy lider w dziedzinie reedukacji żywieniowej i dietetyki, poszukuje do Centrum Dietetycznego w Świdniku, osoby do pracy na stanowisku:

Asystentka Dietetyka/Sprzedawca

Oferujemy:
- interesującą, rozwijającą pracę w przyjaznym środowisku i bardzo miłej atmosferze,
- PEŁNY etat na umowie o prace po okresie próbnym
- szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego
- atrakcyjne wynagrodzenie

Opis stanowiska:
- zarządzanie Centrum Dietetycznym
- zarządzanie kalendarzem wizyt klientów
- zachęcanie do skorzystania z wizyty u dietetyka
- sprzedaż suplementów diety, doradzanie klientom
- działania promocyjne i marketingowe, eventy, rozdawanie ulotek

Wymagania

Wymagania:

- w trakcie lub po studiach (licencjat lub wyższe, kierunki biologiczne, dietetyczne, chemiczne, medyczne - inne nie będą brane pod uwagę
- zainteresowanie dietetyką, welness, zdrowym stylem życia
- miła aparycja
- wysoka kultura osobista,
- zdolności interpersonalne,
- komunikatywność
- odpowiedzialność,
- zaangażowanie,
- dyspozycyjność
- sprawna obsługa komputera (Excel, Word, Facebook, itp.)

DODATKOWE ATUTY:
- zaświadczenie o niepełnosprawności
- książeczka sanitarno-epidemiologiczna
- rejestracja w PUP

Jeśli jesteś zainteresowany/a przyślij nam swoje cv oraz list motywacyjny.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. nr 133 poz. 883)".

Prezentacja firmy

Naturhouse - międzynarodowy lider w dziedzinie reedukacji żywieni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia