Asystentka biurowa / sekretarka

Intellio Designers

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób do pracy w recepcji biura projektowego.
Główne obowiązki:
- Profesjonalna obsługa recepcji - wysoka jakość obsługi klienta
- Obsługa mailowa i telefoniczna korespondencji firmy.
- Prowadzenie kalendarza i wsparcie codziennej pracy głównego projektanta
- Obsługa inwestorów przybywających na spotkania z projektantem
- Wykonywanie bieżących czynności administracyjnych związanych z pracą biura projektowego, zleconych przez przełożonego

Wymagania

- Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność
- Profesjonalizm i wysoka kultura osobista
- Samodzielność w działaniu i zaangażowanie
- Umiejętność pracy nad wieloma zadaniami równocześnie
- Prawo jazdy kategorii B oraz własny samochód
- Mile widziane doświadczenie w pracy wymagającej częstych kontaktów telefonicznych

Prezentacja firmy

Intellio designers <br/>Designerskie i funkcjonalne aranżacje wnętrz na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa