Opis stanowiska pracy

Impel Business Solutions stanowi grupa wyspecjalizowanych spółek dziedzinowych. Doświadczenie, potencjał osobowy i sprawdzone rozwiązania organizacyjne są gwarantem odpowiedniego wykonania zadań związanych z obszarem BPO.

W ramach Business Solutions świadczymy szereg usług wspierających działalność biznesową i umożliwiających koncentrację na kluczowych procesach w organizacjach.

Obecnie poszukujemy:

Asystentki Biura

Miejsce pracy : Wrocław

Obsługa recepcji firmy, w tym:

• obsługa centrali telefonicznej,

• obsługa gości i spotkań,

• dbałość o wygląd i zaopatrzenie sal konferencyjnych oraz recepcji,

• pomoc przy rejestrowaniu dokumentów,

• zamawianie artykułów biurowych, wizytówek, pieczątek,

• współpraca z dostawcami spółki z obszaru administracyjnego,

• przygotowywanie spotkań i podróży służbowych,

• współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi Spółki, szczególnie w zakresie sprawnego przepływu informacji,

• wsparcie Asystentki Zarządu w realizacji zadań.

Oferujemy:

• pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00,

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

• pracę w jednej z największych firm w Polsce,

• rozwój zawodowy,

• dofinansowanie do nauki języka angielskiego.

Wymagania

Wymagania:

• wykształcenie min. średnie,

• wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,

• punktualność, rzetelność, dokładność,

• umiejętność obsługi komputera (MS Office, w tym mile widziana obsługa kalendarza MS Outlook),

• bardzo dobra organizacja czasu pracy,

• kultura osobista,

• asertywność,

• odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone czynności.

Prezentacja firmy

Impel HR Service Sp. z o.o. działa na rynku polskim w ramach Grup... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat