Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za:

- prowadzenie bieżących spraw administracyjno-biurowych
- dbanie o prawidłowy obieg informacji oraz dokumentów w biurze
- zaopatrzenie biura
- wystawianie faktur sprzedaży
- wystawianie faktur korygujących wprowadzanie not obciążeniowych
- sporządzanie raportów
- samodzielną realizację procesów rekrutacyjnych na stanowiska różnego szczebla,
- zaangażowanie w projekty związane z budowaniem wizerunku pracodawcy,
- rozwój współpracy z zewnętrznymi partnerami biznesowymi (agencje rekrutacyjne, szkoły, urzędy pracy itp.)
- prowadzenie dokumentacji personalnej
- współpracę z ZUS

Wszystkie osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie swojej aplikacji w języku polskim na adres mailowy

W tytule wiadomości prosimy podać nazwę stanowiska.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Wymagania

język angielski w stopniu bardzo dobrym
pożądane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
bardzo dobra organizacja pracy i odpowiedzialność
samodzielność
komunikatywność
znajomość obiegu dokumentów
dobra znajomość obsługi komputera, w tym MS Excel i MS Word
doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych
znajomość przepisów z zakresu rozliczania wynagrodzeń,, ubezpieczeń społecznych oraz kodeksu pracy będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

WSJ jest firmą o profilu ogólnobudowlanym, specjalizującą się w r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat