W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy:

ASYSTENTKA BIURA

Zakres obowiązków:

  • obsługa sekretariatu, urządzeń biurowych oraz obsługa kancelaryjna (ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej spółki)
  • wykonywanie obowiązków związanych z obiegiem dokumentów
  • prowadzenie kalendarza rezerwacji sal konferencyjnych
  • organizacja i obsługa spotkań wewnętrznych i zewnętrznych firmy, zabezpieczanie cateringu
  • rezerwacja noclegów, biletów lotniczych i kolejowych
  • opisywanie faktur kosztowych
  • zaopatrzenie w materiały biurowe i spożywcze dla pracowników biura
  • aktualizowanie bazy umów handlowych

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego
  • doświadczenia na stanowisku recepcjonistka/asystentka min. 1 rok
  • znajomości języka angielskiego na poziomie dobrym(w mowie i piśmie)
  • znajomości MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • komunikatywności, otwartości

Najlepszym kandydatom oferujemy:

  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • system premiowy
  • umowę o pracę
  • uczestnictwo w budowie sukcesu firmy o zasięgu ogólnoeuropejskim