Opis stanowiska pracy

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dotyczącą pracy na stanowisku w sekretariacie LS Consulting & Management sp. z o.o.. Firma oferuje pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole zarówno młodych jak i starszych bardziej doświadczonych ludzi. Oferowane stanowisko umożliwi kandydatowi rozwinięcie kwalifikacji zawodowych oraz zdobycie doświadczenia w wielu branżach.

LS Consulting & Management sp. z o.o. poszukuje dyspozycyjnej osoby na stanowisko:

Asystentka Biurowa

Opis stanowiska:

- obsługa korespondencji mailowej i połączeń przychodzących, wychodzących

- prowadzenie ewidencji dokumentów

- kontrola dokumentów i nadzór nad ich obiegiem

- organizacja i bieżąca współpraca z kontrahentami

Oferta skierowana również do studentów po uzgodnieniu dyspozycyjności czasowej.

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość pakietu Office oraz obsługi komputera

- łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji z kontrahentem

- wysoka kultura osobista

- zaangażowanie oraz odpowiedzialność

- mile widziane wykształcenie w kierunki administracji oraz doświadczenie w pozycjonowaniu SEO

- dobra znajomość języka angielskiego

- umiejętności organizacyjne oraz duża samodzielność i efektywność w działaniu

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kompetencji

- samodzielne stanowisko pracy

- możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

- pracę z doświadczonym i energicznym zespołem w przyjaznej atmosferze

Kontakt:

Zainteresowane osoby, które posiadają wyżej wymienione kwalifikacje prosimy o przesłanie aplikacji( CV i list motywacyjny ) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.Skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatkami.Prosimy o dopisanie klauzuli:"Zgadzam się na przetwarzanie przez LS Consulting & Management sp. z o.o., moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych - Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z póź. zm.)."

Prezentacja firmy

LS Consulting & Management świadczy usługi prawne dla klientów in... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
2 000PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat