Opis stanowiska pracy

Jesteśmy grupą pozytywnie zakręconych ludzi, nie boimy się wyzwań, jesteśmy otwarci na ludzi i zarażamy ich swoim optymizmem. Do naszego zespołu poszukujemy odpowiedzialnej, sumiennej i dokładnej osoby.

Predyspozycje
- doskonała organizacja
- umiejętność pracy w grupie
- umiejętność negocjacji i egzekwowania ustaleń

Cechy osobowe
- otwartość
- nastawienie na rozwiązywanie problemów i konfliktów
- komunikatywność
- skrupulatność i dokładność

Podstawowe obowiązki
- wypisywanie umów, wsparcie bieżącej pracy zarządu
- wsparcie pracy projekt managerów
- zaopatrzenie biura

Umiejętności
- podstawowa znajomość Ms Office (Ms Word, Ms Excel)
- biegła znajomość j. angielskiego / znajomość innych języków obcych będzie
dodatkowym atutem
- prawo jazdy kat B

Mile widziane
- podstawowa znajomość zasad księgowości

Oferujemy możliwość awansu pionowego na Project Managera.

”Na zgłoszenia czekamy do 19.07.2015r. ”

Prezentacja firmy

Działamy na styku agencji reklamowej i studia artystycznego. Niek... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa