ASYSTENTKA BIURA

WB Projekt

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma WB PROJEKT oferuje usługi z zakresu projektowania, doradztwa technicznego oraz nadzoru realizacji prac elewacyjnych. Zakres działalności dotyczący techniki fasadowej obejmuje uczestnictwo w całym procesie realizacyjnym inwestycji, od koncepcji i doradztwa dla inwestorów i architektów poprzez projekty przetargowe i wykonawcze dla generalnych wykonawców kończąc na szczegółowych projektach technicznych (warsztatowych) dla wykonawców fasad.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

ASYSTENT/KA BIURA

Wymagania:

  • biegła znajomość obsługi pakietu Office
  • podstawy prowadzenia spraw archiwizacji dokumentacji księgowej oraz projektowej
  • podstawy prowadzenia spraw personalnych
  • obsługa urządzeń biurowych
  • zdolności interpersonalne, umiejętność pracy w zespole

Opis stanowiska:

  • wystawianie faktur
  • kontrola płatności przychodzących i wychodzących
  • redagowanie pism, ofert itp.
  • składanie zamówień asortymentu biurowego
  • kontrola terminarzu spotkań
  • wymagana dokładność i rzetelność

Oferujemy:

  • interesującą i stabilną pracę w młodym zespole

CV prosimy przesyłać do dnia 31.08.2014

Prezentacja firmy

FASADY - PROJEKTOWANIE, DORADZTWO, NADZÓR <br/> <br/>Firma WB PROJEKT of... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa