Opis stanowiska pracy

- obsługa administracyjna i organizacyjna firmy

- dbanie o prawidłowy obieg dokumentów

- obsługa korespondencji i przesyłek kurierskich

- administrowanie flotą samochodową oraz telefonami komórkowymi

- wspomaganie i obsługa biurowa działu handlowego

- opracowywanie raportów i zestawień dla zarządu

- prowadzenie korespondencji z klientami i partnerami biznesowymi

- współpraca z księgowością

- wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego

Wymagania

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- sprawne korzystanie z narzędzi MsOffice (Excel, Word, Outlook)

- bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i odpowiedzialność za wykonywanie powierzonych zadań

- umiejętność współpracy z zespołem obejmująca m.in. otwartą i przejrzystą komunikację

Oferujemy:

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej liderem w swojej branży

- stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)

- czytelny system bonusowy

- pracę w młodym zespole w przyjaznej atmosferze

- możliwość rozwoju zawodowego

- pracę od zaraz

Prezentacja firmy

Firma BSP Bracket System Polska sp. z o.o. jest profesjonalną firmą zajm... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa