Opis stanowiska pracy

Homest Polska to firma z wieloletnim doświadczeniem, oferująca kompleksową pomoc w zakresie obrotu nieruchomościami mieszkalnymi i komercyjnymi.
W związku z rozwojem firmy poszukujemy nowej osoby do naszego zespołu na stanowisko
ASYSTENTKA BIURA
Miejsce pracy: Warszawa
Jeśli jesteś osobą, która nie boi się wyzwań, jest solidna, zmotywowana do pracy, samodzielna, z pozytywnym nastawieniem, kreatywna i entuzjastycznie podchodzi do powierzonych jej zadań …. poradzisz sobie! ZAPRASZAMY!

Obowiązki:
• realizacja prac wspomagających bieżące funkcjonowanie biura poprzez:
- kontakt z Klientami firmy,
- obsługę przychodzących rozmów telefonicznych,
- wsparcie doradców w przygotowywaniu ofert oraz sporządzaniu umów,
- obsługę korespondencji biurowej,
- dystrybucję materiałów marketingowych,
- obsługę systemu zarządzania biurem nieruchomości.

Wymagania

Nasze oczekiwania:
• biegła znajomość oprogramowania Windows Office,
• znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2 – swobodne prowadzenie rozmów w języku angielskim (warunek konieczny!),
• umiejętność sporządzania ofert handlowych,
• wysoka kultura osobista,
• wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
• pozytywne nastawienie i determinacja w realizacji powierzonych zadań,
• komunikatywność,
• umiejętność budowania pozytywnych relacji z Klientami,
• dobra organizacja czasu pracy,
• mile widziani absolwenci lub studenci ostatnich lat studiów wyższych, studiujący w trybie zaocznym lub innym umożliwiającym pracę w pełnym wymiarze godzin

Oferujemy:
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• jasny system wynagrodzeń,
• narzędzia pracy: komputer, telefon,
• niezbędne szkolenia,
• przyjazną atmosferę pracy,
• możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane ww. ofertą pracy prosimy o przesłanie aplikacji zawierających CV.
W tytule wiadomości prosimy wpisywać: „Asystentka biura – zgłoszenie”.
ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO KONTAKTU TYLKO Z WYBRANYMI KANDYDATAMI, SPEŁNIAJĄCYMI POWYŻEJ OKREŚLONE KRYTERIA REKRUTACYJNE.

Prosimy o dopisanie do dokumentów aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r., Nr 133, poz. 883 ze zm.)".

Prezentacja firmy

Homest Polska to firma z wieloletnim doświadczeniem, oferująca ko... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa