Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy częścią Job Impulse Group, firmą doradztwa personalnego
o europejskim zasięgu. Posiadamy status Agencji Pracy Tymczasowej.
Na polskim rynku działamy od 7 lat.

Certyfikaty: 3000/3 - Agencja Pracy Tymczasowej; 3000/2 - Doradztwa Personalnego

Asystentka biura

Miejsce pracy: Stryków

Obecnie dla naszego Klienta, firmy farmaceutycznej prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Asystentka biura.

Nr ref.: AB/Łódź_Piotrkowska/042016/MB
Bezpłatny transport z: Łodzi

Nasza oferta:
- elastyczny czas pracy (dyspozycyjność 20 godz. tyg.)
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w wielokulturowym środowisku
- dostęp do obiektów sportowych dzięki karcie Multisport
- bezpłatny dojazd dla pracowników z Łodzi

Zadania:
- wsparcie sprawnego funkcjonowania recepcji
- obsługa połączeń telefonicznych
- zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą
- przygotowywanie drobnych zestawień w excelu

Nasze oczekiwania:
- dyspozycyjność co najmniej 20 godz. tyg.
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- znajomość pakietu MS Office
- dobra organizacja pracy własnej
- komuniaktywność
- miła aparycja
- wysoka kultura osobista

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: