Opis stanowiska pracy

Spółka poszukuje pracownika na stanowisko :
ASYSTENT/KA BIURA

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:
koordynowanie pracy w biurze
prowadzenie dokumentacji firmowej i korespondencji
przygotowywanie i redagowanie pism urzędowych
wsparcie zarządu w codziennych czynnościach administracyjnych, prowadzenie kalendarza spotkań

WYMAGANIA:
Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów ( finanse, ekonomia, prawo lub pokrewne)
Doświadczenie w pracy w biurze min. 1 rok
Prawo jazdy kat B
Biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych
Dokładność, skrupulatność, obowiązkowość
Umiejętność tworzenia i redagowania pism

OFERUJEMY:
- stabilną pracę w rozwojowej firmie
- wynagrodzenie stałe oraz premie uznaniowe
- umowę zlecenie w początkowym okresie zatrudnienia, później umowa o pracę
- pracę w kameralnej i dobrej atmosferze
- możliwość rozwoju i zdobycia ciekawych doświadczeń

CV prosimy kierować mailowo z tytułem Asystent biura

Prezentacja firmy

Spółka funkcjonuje w wielu obszarach inwestycyjnych.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 200PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat