Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy częścią Job Impulse Group, firmą doradztwa personalnego
o europejskim zasięgu. Posiadamy status Agencji Pracy Tymczasowej.
Na polskim rynku działamy od 7 lat.

Certyfikaty: 3000/3 - Agencja Pracy Tymczasowej; 3000/2 - Doradztwa Personalnego

Asystentka Biura

Miejsce pracy: Przeźmierowo - dojazd z Poznania

Obecnie prowadzimy proces rekrutacji stałej dla firmy z branży rozwiązań energetycznych. Poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Przeźmierowo

Zadania:

- prowadzenie sekretariatu firmy,
- dbanie o ład korespondencji (przyjmowanie, wysyłka, redakcja niektórych pism),
zaopatrzenie biura,
- korespondencja w j. angielskim z oddziałami za granicą w podobnej strefie działań,
- korespondencja wewnętrzna w organizacji w j. angielskim
- oferta dotyczy pracy stałej

Oferujemy:

- współpracę w oparciu o umowę o pracę
- samodzielne stanowisko i dużą różnorodność zadań
- codzienny kontakt w j. angielskim,
- przyjazną atmosferę pracy w niewielkim zespole specjalistów
- wsparcie przełożonych i współpracowników

Wymagania:

- znajomość j. angielskiego na poziomie bardzo dobrym (codzienny kontakt)
- mile widziane doświadczenie w pracy biurowej
- spokojne usposobienie, odpowiedzialność
- możliwość codziennych dojazdów do Przeźmierowa (w pobliżu ul. Dąbrowskiego)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: