ASYSTENTKA BIURA

S4E S.A.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Będziesz odpowiedzialna za:

  • kompleksowe prowadzenie recepcji biura
  • przyjmowanie Gości, obsługę spotkań biznesowych, szkoleń, koordynację  rezerwacji sal konferencyjnych
  • organizację delegacji krajowych i zagranicznych pracowników
  • obsługę poczty przychodzącej i wychodzącej (prowadzenie ewidencji korespondencji)
  • koordynowanie obiegu dokumentów oraz zapewnienie właściwego przepływu informacji; archiwizacja dokumentów
  • logistyczne i administracyjne wsparcie pozostałych pracowników spółki
  • dbanie o dobry wizerunek firmy oraz ład i porządek
  • kontakt z dostawcami firmy w zakresie zamawiania i utrzymania odpowiedniego poziomu wyposażenia i materiałów biurowych
  • współpracę z kontrahentami ( hotele, biura podróży, firma sprzątająca, cateringowa, warsztaty serwisowe myjnie, firmy remontowe itp.)
  • obsługę użytkowników samochodów służbowych
  • prowadzenie zestawień administracyjnych w Excelu
  • realizację bieżących zadań i obowiązków zlecanych przez Zarząd spółki
  • wykonywanie innych prac asystenckich na zlecenie Managera

Pomyśl o nas ciepło!

  • Odpowiednio Cię zmotywujemy przez ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • Dołączysz do drużyny prawie tak silnej jak The Avengers.
  • Zapewnimy Ci niecodzienną atmosferę pracy
  • Podniesiemy Twoje kompetencje zawodowe abyś mogła się rozwijać
  • Zadbasz o ciało z pakietem LUX MED i MultiSport.
  • Podszkolisz z nami angielski

Na pewno masz się czym pochwalić.

Prosimy nie wysyłaj epopei w postaci listu motywacyjnego.

Postaw na przebojowość

Jeżeli jesteś: uśmiechnięta, świetnie zorganizowana, komunikatywna, dokładna, sumienna i zaangażowana oraz posiadasz wysoką kulturę osobistą, umiejętność logicznego i analitycznego myślenia a do tego wszystkiego potrafisz posługiwać się pakietem MS Office, znasz komunikatywnie angielski i masz czynne prawo jazdy kat. B

nie czekaj tylko wysyłaj do nas swoje CV!

Notka prawna musi być

Prosimy o dołączenie klauzuli w treści maila: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych - Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Czekamy na Ciebie :)

Prezentacja firmy

Dostarczamy profesjonalne rozwiązania pamięci masowych: macierze dyskowe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta, Praca Zakupy / Zaopatrzenie