Asystentka Biura

Moltton

Katowice, śląskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

  • odbieranie, sortowanie i dystrybucja poczty zgodnie z instrukcjami
  • wykonywanie zadań administracyjnych, takich jak: archiwizowanie dokumentów, pisanie listów, kserowanie, oprawianie, skanowanie itp
  • wprowadzanie dokumentów do sieci Intranet

Wymagania:

  • dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point, Word)
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • rozwinięte predyspozycje komunikacyjne i interpersonalne
  • pozytywne nastawienie do otoczenia
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja pracy własnej
  • mile widziana znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie na okres 2 miesięcy na podstawie umowy zlecenia
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • przyjazną atmosferę

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton