Opis stanowiska pracy

KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH z siedzibą w Katowicach zatrudni Asystentkę Biura do bieżącej obsługi sekretariatu Kancelarii.

Opis stanowiska:

- obsługa sekretariatu Kancelarii,

- przyjmowanie korespondencji przychodzącej oraz wysyłanie poczty

- dbanie o prawidłowy przepływ dokumentacji i zaopatrzenie biura

- obustronne tłumaczenia polsko-angielskie

- wystawianie faktur i innych dokumentów księgowych oraz przygotowywanie rozliczeń z klientami

Oferujemy:

- pracę na umowę na zastępstwo (długoterminowo, ok. 1,5 roku)

- praca na cały etat w godzinach od 10:00 do 18:00

Wymagania

Wymagania:

- biegła znajomość języka angielskiego

- dobra znajomość obsługi komputera, w tym programów pakietu MS Office

- wysoka kultura osobista

- bardzo dobra organizacja pracy

- sumienność w wykonywaniu obowiązków

- mile widziane doświadczenie w pracy biurowej

Prezentacja firmy

Kancelaria powstała w październiku 2004 roku w Katowicach. Kancelaria św... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Czas trwania umowy
ok. 1,5 roku
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat