Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku samodzielnie prowadzi sekretariat dyrekcji oraz stanowi wsparcie administracyjne dla całego zespołu.

Osoba na tym stanowisku:

  • opracowuje zarówno raporty, sprawozdania, zestawienia, jak i prezentacje oraz notatki ze spotkań,
  • przygotowuje tłumaczenia korespondencji i innych materiałów,
  • redaguje korespondencje, pisma służbowe i dokumenty zgodnie ze standardem,
  • koordynuje obieg dokumentów i zapewnia poprawną archiwizacje dokumentów,
  • wystawia zamówienia zakupowe i monitoruje realizacje budżetu w powierzonym obszarze,
  • prowadzi kalendarz spotkań i rezerwacji sali,
  • koordynuje organizacje spotkań zewnętrznych jak i wewnętrznych pracowników firmy, a zarazem dba o organizację pobytu gości odwiedzających zakład,
  • zapewnia odpowiednią do potrzeb firmy ilość materiałów biurowych i spożywczych,
  • współpracuje z dostawcami usług i firmami zewnętrznymi w bieżących sprawach administracyjno-technicznymi,
  • wykonuje inne prace biurowe wynikające z bieżącej działalności firmy,
  • wprowadzanie klientów/dostawców do bazy komputerowej bazy firmy oraz ewidencjonuje faktury w systemie.

Miele widziane osoby, które spełniają poniższe oczekiwania:

  • umiejętność zastosowania w praktyce programów pakietu MS Office: Word, Excel, Power Point,
  • umiejętność poprawnego redagowania tekstów oraz prowadzenia korespondencji formalnej,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek obligatoryjny,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność sprawnego realizowania wielu zadań, ustalania priorytetów,
  • wysoki poziom zaangażowania w powierzone zadania, poczucie „odpowiedzialności za wykonywanie zadań”,
  • rozwinięte zdolności interpersonalne oraz wysoka kultura osobista.

Prezentacja firmy

Pracodawca ukryty.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Analityka, Praca Logistyka