Dla naszego klienta, firmy z branży produkcyjnej poszukujemy asystentki biura

Asystentka biura

Nr ref.: 32471
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Zakres obowiązków:
  • umawianie spotkań
  • rezerwacja hoteli,
  • przygotowywanie zestawień,raportów.
  • przygotowywanie tłumaczenia korespondencji i innych materiałów.
  • współpraca z dostawcami usług i firmami zewnętrznymi w bieżących sprawach administracyjno-technicznymi,

Oczekiwania:
  • umiejętność zastosowania w praktyce programów pakietu MS Office: Word, Excel, Power Point,
  • poprawnego redagowania tekstów oraz prowadzenia korespondencji formalnej,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek obligatoryjny,
  • prawo jazdy kat. B,
  • sprawnego realizowania wielu zadań, ustalania priorytetów,
  • zdolności interpersonalnych oraz wysokiej kultury osobistej.

Oferta:
  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat oraz możliwość przejścia na stałe w struktury klienta po okresie próbnym.
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji w rozwijającej się firmie.
  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8-16.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)