AFT Poland

Asystentka biura

Od: AFT Poland
Miejsce pracy: 54-514 Wrocław

Jesteśmy małą firmą specjalizującą się szkoleniach z zakresu zarządzania ludźmi i organizacjami, która zajmuje się treningiem, coachingiem i konsultingiem. Rozwijamy menedżerów i specjalistów oraz trenerów, coachów i konsultantów.

Aktualnie poszukujemy do pracy osoby z pasja do wspierania ludzi w rozwoju
Asystenta/ki dyrektora na 1/2 etatu.

Główne obowiązki:
- szybkie formatowanie wysokiej jakości dokumentów i broszur marketingowych w wordzie
- graficzna pomoc w tworzeniu i formatowanie materiałów w PowerPoint
- umiejętność sprawnego zamieszczania i wyszukiwania informacji w Internecie
- komunikacja z Klientami firmy + wsparcie dyrektora w jego działaniach
- obsługa administracyjno – finansowa na podstawowym poziomie (faktury, delegacje, rozliczenia )
- kontakty z informatykiem (sprawnie działający system, aktualizacja strony www i bloga)
- kontakty z podwykonawcami ( hotele, sale szkoleniowe itp)
- pomoc przy organizacji szkoleń wyjazdowych i wypraw rozwojowych
- organizacja spotkań dla Klientów – rezerwacja sali, wysyłanie zaproszeń
- Mini marketing - odświeżanie stron internetowych, facebooka, newsletter, broszury, portale
- odpowiedzialność za porządek w biurze i na komputerze

Oferujemy:
- zatrudnienie na część etatu - 1/2 do 2/3
- możliwość rozwoju osobistego
- szybka nauka wielu funkcji w małej firmie

Zainteresowane osoby prosimy o przejrzenie naszych stron internetowych i przesłanie CV oraz listu motywacyjnego.

Od kandydata oczekujemy:
- doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku, najlepiej w obsłudze klienta
- dobrej znajomości Ms Office, w szczególności Word i PowerPoint, drobna grafika komputerowa
- nienagannej dykcji oraz doskonałego poziom języka polskiego w mowie i w piśmie
- znajomości j. angielskiego na poziomie b. swobodnej komunikacji, w mowie i w piśmie
- umiejętności pracy pod presją czasu