Opis stanowiska pracy

WGN - największy polski koncern obrotu nieruchomościami i jeden z większych w Europie. Posiada 80 biur, w których pracuje ponad 500 doświadczonych agentów, analityków, prawników oraz doradców ds. nieruchomości, inwestycji, finansów i przedsięwzięć deweloperskich. Działa dynamicznie i z sukcesem od 24 lat.

Poszukuje
Asystentki biura

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:
• Rozwój sieci franczyzowej;
• Kontakt z Franchise-biorcami w jednej z największych sieci franczyzowych w Polsce;
• Zarobki: stała podstawa + wysokie wynagrodzenie prowizyjne;
• Współpraca przy organizowaniu szkoleń i kongresów;
• Opracowywanie analiz i artykułów;
• Współpraca z doświadczonym zespołem

Wybranym Kandydatom oferujemy:
• Wysokie wynagrodzenie: podstawa + atrakcyjny system prowizyjny;
• W pełni wyposażone miejsce pracy (m.in. komputer, baza biur franczyzowych, baza ofert na biura franczyzowe, urządzenia biurowe itp.);
• możliwość pracy w jednej z największych sieci franczyzowej w kraju;
• możliwość awansu oraz zdobycia wielu nowych doświadczeń;
• stałą i stabilną bazę oddziałów franczyzowych;
• pracę w pełnym energii i zapału zespole;
• doradztwo prawne.

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:
• samodzielności i kreatywności oraz łatwości w nawiązywaniu kontaktów;
• wysokiej kultury osobistej;
• znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office) oraz urządzeń biurowych
• bardzo dobrej znajomości języka angielskiego;
• umiejętności formułowania wypowiedzi pisemnych;
• mile widziane doświadczenie w pracy w usługach;

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. „O ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)".

Prezentacja firmy

WGN – jest liderem działającym z sukcesem od 25 lat. To największy polsk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat