Asystentka biura Zarządu / Tłumacz

Track Tec Koltram Sp. z o.o.

Zawadzkie, woj, opolskie, opolskie

Opis stanowiska pracy

Track Tec Koltram sp. z o.o. zatrudni

Miejsce pracy: Zawadzkie

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • organizowanie i wsparcie asystenckie spotkań biznesowych i narad
  • organizowanie wyjazdów służbowych
  • tłumaczenie, sporządzenie pism i innych dokumentów korporacyjnych w języku angielskim
  • zarządzanie hierarchią informacji przypływających do przełożonego
  • obsługa zagadnień administracyjnych związanych z prowadzeniem biura
  • administrowanie korespondencją Zarządu Spółki
  • opracowywanie raportów i prezentacji
  • współpraca z innymi działami w firmie

Wymagania:

  • praktyczna znajomość procedur i standardów biznesowych
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • mile widziana biegła znajomość języka niemieckiego
  • wykształcenie wyższe
  • biegła znajomość obsługi komputera (Word, Excel)
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy, dokładność, sumienność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zdolności interpersonalne, w tym umiejętność komunikacji z osobami na różnych szczeblach organizacyjnych
  • asertywność
  • nienaganna kultura osobista, umiejętność zachowania dyskrecji i taktu

Oferujemy:

Pracę w prężnie rozwijającej się firmie, możliwość rozwoju zawodowego, zatrudnienie na postawie umowy na zastępstwo

Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Prezentacja firmy

Track Tec Koltram sp. z o.o. jest firmą, która projektuje i wykon... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Inne, Praca Administracja / Sekretariat