Asystentka biura - (student/ka zaoczny/a)

AP Uniapol Development Sp. z o.o

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej AP Uniapol Development Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów/ek na stanowisko:

Asystentka biura

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • obsługa recepcji firmy – dbanie o dobry wizerunek firmy,
  • obsługa centrali telefonicznej,
  • współpracę z innymi działami, np. księgowość,
  • prace administracyjno-biurowe związane z obiegiem dokumentów w firmie,
  • praca od poniedziałku do piątku na dwie zmiany z drugą osobą; 7.00-15.00 i 12.00-19.00.

Wymagania

  • status studenta,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • stałe wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy,
  • pracę w miłej atmosferze.

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesyłania swojej aplikacji,

Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883) ".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Tymczasowej AP UNIAPOL Development dostarcza elasty... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa