Asystentka biura / Sekretarka

ELSTAR

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Pilnie poszukujemy osoby na stanowisko Asystentki biura / Sekretarki.

Zakres obowiązków:

  • podejmowanie gości w sali konferencyjnej w trakcie spotkań biznesowych,
  • przyjmowanie klientów, interesantów i współpracowników
  • przygotowanie dokumentów dla księgowości (kontakty z biurem księgowym)
  • sporządzanie raportów kasowych, obsługa faktur i płatności
  • dbanie o przestrzeń wspólną biura i organizację dnia codziennego zespołu
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • obsługa telefonu- selekcja rozmów przychodzących
  • prowadzenie dokumentacji bieżącej biura
  • komplementacja, segregacja i wprowadzanie danych z dokumentów księgowych oraz kadrowych

Wymagania :

  • umiejętność pracy z dokumentami
  • znajomość podstawowego oprogramowania biurowego (swobodna obsługa programów Word, Excel itp.)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętność efektywnej, dokładnej i elastycznej organizacji pracy własnej,
  • wysoki poziom zaangażowania przy pracy nad każdym zadaniem,
  • motywacja do budowania dobrych relacji zarówno z zespołem jak i klientami,
  • chęć do pracy, energia i entuzjazm
  • znajomość obsługi urządzeń biurowych (faks , skaner)
  • wysoka kultura osobista i komunikatywność
  • nienaganna prezencja
  • punktualność, terminowość,

Mile widziane atuty:

  • doświadczenie w obsłudze klienta
  • prawo jazdy kat. B
  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego

Co oferujemy?:

  • stabilne warunki pracy ( pracę na pełen etat., umowę o pracę na czas nieokreślony )
  • pracę w miłej, rodzinnej atmosferze
  • motywujące wynagrodzenie
  • zdobycie ciekawego doświadczenia w firmie o międzynarodowym zasięgu

Oczekujemy dyspozycyjności od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

Praca od zaraz. CV ze zdjęciem prosimy przesyłać za pośrednictwem portalu. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. W treści wiadomości prosimy podać oczekiwania finansowe ( netto) .

Prezentacja firmy

ELSTAR to zespół doświadczonych ludzi, którzy od ponad 30 lat zaj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa