Asystentka biura/Recepcjonistka

Adecco Poland Sp. z o.o.

Legionowo, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Legionowo

Zadania:

• Obsługa recepcji głównej w firmie,
• Witanie gości i klientów,
• Opieka nad centralą telefoniczna,
• Wsparcie wszystkich działów w firmie,
• Zamawianie artykułów biurowych,
• Zarządzanie kalendarzem spotkań firmowych oraz rezerwacja sal,
• Organizacja wyjazdów służbowych (rezerwacja biletów, hoteli),

Wymagania:

• Posiadanie statusu studenta - będzie atutem,
• Doświadczenie w pracy z klientem, pracy biurowej,
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny,
• Bardzo dobra organizacja pracy,
• Umiejętność energicznego działania - również pod presją czasu,

Oferujemy:

• Zatrudnienie na stałe i w pełnym wymiarze godzin,
• Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
• Pracę w młodym i ambitnym zespole,
• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie,
• Lokalizacja miejsca pracy: Żoliborz - okolice pl. Grunwaldzkiego.

Numer referencyjny: ABR/WA2/12/2016
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.