Asystent(ka) Biura / Recepcjonista(ka)

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dynamicznie rozwijająca się firma świadcząca usługi biznesowe w zakresie zaawansowanych rozwiązań IT, analiz biznesowych oraz marketingu i reklamy poszukuje do współpracy osoby na stanowisko:

Asystent(ka) Biura / Recepcjonista(ka)Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • kompleksowe prowadzenie recepcji biura;
  • przyjmowanie Gości, obsługa spotkań i koordynacja rezerwacji sal konferencyjnych;
  • obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej (prowadzenie ewidencji korespondencji);
  • koordynowanie obiegu dokumentów oraz zapewnienie właściwego przepływu informacji;
  • dbanie o dobry wizerunek firmy;
  • aktywna współpraca z Asystentami/kami Zarządu;
  • czynne wsparcie administracyjne na zlecenie Dyrektora Operacyjnego.

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • znajomość na poziomie śedniozaawansowanym pakietu MS Office;
  • swoboda w komunikowaniu się w języku angielskim (poziom min. B2);
  • samodzielność i elastyczność w działaniu;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne, wysoka kultura osobista;
  • umiejętność zarządzania czasem oraz priorytetyzacji zleconych zadań.

Oferujemy:

  • pracę w młodej, rozwijającej się firmie;
  • zdobywanie nowych kompetencji oraz możliwość rozwoju zawodowego;
  • możliwość przystąpienia do benefitów: Multisport oraz pakiet medyczny.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.