ASYSTENTKA BIURA_Praca Biurowa_Lublin

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Lublin

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Umowa zlecenia

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Administracja biurowa

Dla naszego Klienta, firmy z branży transportowo-logistycznej, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

ASYSTENTKA BIURA

NR REF. : AB/LUB/2015

OBOWIĄZKI:

- dbanie o właściwy obieg dokumentów;

- rejestrowanie poczty przychodzącej i wychodzącej;

- wystawianie faktur;

- przygotowywanie pism na zlecenie Dyrekcji;

- zaopatrywanie biura w artykuły niezbędne do prawidłowego funkcjonowania biura;

- obsługa Interesantów, odbieranie telefonów;

- dbanie o terminarz spraw.

WYMAGANIA:

- doświadczenie w pracy ba podobnym stanowisku - mile widziane;

- entuzjazm, dynamizm w działaniu;

- umiejętność wykonywania kilku zadań równolegle;

- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;

- dyspozycyjność.

OFERUJEMY:

- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie na okres próbny, następnie możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;

- stawkę 8-10 zł netto/h - zależna od kompetencji i umiejętności;

- możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy.

Oferta pracy tymczasowej nr licencji Agencji 1954

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.