Asystentka Biura/Office Assistant

Brand 24 S.A.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Brand24 S.A. - spółka zajmująca się monitoringiem Internetu, poszukuje Asystentki Biura
Opis stanowiska:
- koordynowanie przepływu informacji w firmie oraz prawidłowego obiegu dokumentów
- współpraca z klientami firmy w kwestiach rozliczeniowych (fakturowanie)
- wsparcie przy współpracy z księgowością
- obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
- wsparcie w codziennych zadaniach biurowych i administracyjnych

Wymagania

- Dokładność i sumienność
- Zaangażowanie i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
- Doskonała organizacja pracy
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- Znajomość pakietu MS Office oraz obsługi urządzeń biurowych
- Mile widziane doświadczenie pracy w księgowości

Prezentacja firmy

Brand24 to narzędzie monitoringu Internetu i mediów społecznościowych. P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
3 miesiące okres próbny - w przypadku obustronnego zadowolenia ze współpracy umowa bezterminowa
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 300PLN - 2 800PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa