Asystentka biura i wsparcia HR

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
• Kompleksowe zarządzanie biurem i recepcją,
• Zapewnienie prawidłowego obiegu informacji wewnątrz firmy,
• Koordynowanie obiegu dokumentów, w tym poczty wychodzącej i przychodzącej,
• Współpraca z kontrahentami, dostawcami zewnętrznymi oraz innymi działami firmy,
• Pełne wsparcie organizacyjne dla członków zespołu,
• Wsparcie działu HR w obszarze employer branding, onbording, rekrutacji i innych działań HR-owych.

Nasze oczekiwania:
• Doświadczenie w obszarze administracji biurowej,
• Wykształcenie średnie, mile widziane wyższe,
• Znajomość angielskiego na poziomie B2/C1,
• Zainteresowanie i chęć rozwoju w obszarze HR-u,
• Wielozadaniowość, pozytywne nastawienie i duża przedsiębiorczość w działaniu,
• Dobra organizacja oraz umiejętność ustalania priorytetów,
• Pasja, zaangażowanie i uśmiech na twarzy.

Oferujemy:
• Zatrudnienie w strukturach bezpośrednio u naszego klienta w oparciu o umowę o pracę,
• Możliwość rozwoju wraz z międzynarodową organizacją, która buduje swoje struktury na Polskim rynku,
• Pracę pełną wyzwań, nowych możliwości w środowisku sprzyjającym rozwojowi osobistemu,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Lokalizacja miejsca pracy Warszawa - Mokotów.

Numer referencyjny: KB/WA2/03/2018
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.