Asystentka Biura i Działu Sprzedaży

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 65-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Zadania:

- Wsparcie biura,
- Przyjmowanie poczty i kurierów,
- Koordynacja faktur,
- Wsparcie Dyrektora Zarządzającego w tworzeniu prezentacji,
- Drobne tłumaczenia,
- Przyjmowanie gości (kawa/herbata);
- Wsparcie działu HR w bieżących akcjach ( tworzenie newslettera; koordynacja zajęć z j. angielskiego, kontrola wydatków).

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie (18-20 zł brutto/h)
- umowa o pracę na pół etatu,
- miłą atmosferę w miejscu pracy,
- możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie na rynku pracy.

Wymagania:

- minimum półroczne doświadczenie na powyższym stanowisku pracy,
- samodzielność z własną inicjatywą w działaniu,
- chęć rozwoju i nauki nowych umiejętności
- otwartość i komunikatywność
- bardzo dobra organizacja pracy
- umiejętność pracy w zespole
- język angielski komunikatywny

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials