Asystentka Biura Budowy

Ghelamco Poland

Warszawa, 02-675, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • Wprowadzanie dokumentacji do systemu informatycznego
  • Przygotowanie raportów finansowych dla podwykonawców
  • Przygotowywanie aneksów do umów
  • Korespondencja z podwykonawcami, klientami
  • Tłumaczenie korespondencji pol->ang i ang->pol
  • Przygotowanie tzw. „minutek” ze spotkań
  • Inne prace administracyjne w biurze budowy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
  • Doświadczenie w pracy biurowej/pracy asystenckiej
  • Komunikatywność, wysoko rozwinięte kompetencje komunikacji interpersonalnej
  • Energiczność, umiejętność pracy pod presją czasu

Prezentacja firmy

Ghelamco Poland, założona w 1985 roku w Belgii jest jedną z najwi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat