Asystentka/ Asystent Zarządu

IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Zadania / obowiązki:

  • Wsparcie Przełożonego w wykonywaniu codziennych obowiązkach służbowych,
  • Prowadzenie terminarza spotkań Przełożonego,
  • Koordynowanie współpracy z poszczególnymi działami i Klientami,
  • Kontakt z instytucjami i Klientami firmy,
  • Organizacja i udział w spotkaniach, konferencjach i różnego typu eventach,
  • Organizacja podróży służbowych,
  • Tworzenie prezentacji i raportów,
  • Obsługa korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej,
  • Wykonywanie zlecanych zadań bieżących.

Oczekiwania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Komunikatywna znajomość dwóch języków obcych: angielskiego + francuskiego lub niderlandzkiego,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office,
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • Umiejętność ustalania priorytetów i reagowania na zmiany,
  • Wysoka kultura osobista i wysoki poziom dyskrecji.

Firma oferuje:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju i zdobycie doświadczenia w międzynarodowej organizacji,
  • Praca w zespole profesjonalistów.

IDES od 20 lat lider na rynku usług rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych w Polsce, dla swojego klienta z branży poszukuje kandydatów na stanowisko

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.